آهنگ لاله در مقام اول لیست تاپ 10 بزرگترین شبکه موسیقی شمال اروپا
استکهلمیان – هنوز 4 روز از درج خبر قرار گرفتن آهنگ "لاله پورکریم" دختر هنرمند ایرانی در لیست تاپ 10 بزرگترین شبکه موسیقی سوئد و شمال اروپا (زد تی وی) در استکهلمیان نگذشته بود که ایرانیان دوباره وارد عمل شده! و با ارائه آرای خود به آهنگ لاله, اینک همین آهنگ در مقام اول لیست تاپ 10  شبکه تلویزیونی "زد تی وی" قرار گرفت, و  بدین ترتیب همیاری "تخت جمشید" دوباره تکرار شد!

آهنگ "لاله" که اینک در مقام اول لیست "تاپ 10" شبکه تلویزیونی "زد تی وی" قرار گرفته است آهنگ به زبان سوئدی او با نام "استوره برور" (برادر بزرگ) است اما آهنگی از او که بیشترین طرفدار را در میان خوانندگان استکهلمیان پیدا کرده است آهنگ فوق العاده زیبای "Live tomorrow" است که ویدیوی آن در پایین قابل مشاهده است. تعداد بسیار زیادی از ایرانیان از سراسر جهان نیز بدنبال گزارش استکهلمیان دفتر میهمانان "لاله" را امضاء کرده اند.

لیست تاپ 10 و آهنگ "لاله" در راس آن

Live tomorrow

دفتر میهمانان لاله را امضاء کنید

آهنگ دختر ایرانی در لیست  تاپ 10 بزرگترین شبکه موسیقی شمال اروپا

استکهلمیان  - آهنگ سوئدی "استوره برور" از لاله, یک دختر خانم 22 ساله ایرانی در لیست "تاپ تن" بزرگترین شبکه تلویزیونی موسیقی شمال اروپا (زد دی وی ) در سوئد قرار گرفت. ویدیوی آهنگ "استوره برور" (برادر بزرگ) هم اکنون از شبکه (زد تی وی) پخش میگردد. آنچه در مورد کار لاله و موفقیت او قابل تحسین و افتخار است جود یک آهنگ با نام فارسی در آلبوم او تحت عنوان "همه با هم" است که در اواخر ماه مارس 2005 به بیرون آمده است. 

سوئد با تقدیم بخشی از بزرگترین خوانندگان موفق بین المللی به جهان وزنه سنگینی  در صحنه موسیقی دنیا بشمار میرود. موفقیت لاله در صحنه چنین رقابت خشنی, موفقیتی افتخارآمیز جهت یک جوان ایرانی است. شبکه تلویزیونی ( زد تی وی ) روزهای شنبه و یکشنبه ساعت 14:00 بخش ویدیوهای درخواستی دارد. شما میتوانید با رفتن به سایت این شبکه تلویزوینی  با رای دادن به آهنگ سوئدی "استوره برور" لاله, آن را جزو لیست آهنگهایی کنید که ویدیوی آنها در روزهای  شنبه و یکشنبه ساعت 14:00 در برنامه "آهنگهای درخواستی" این شبکه پخش میگردد و همه ایرانیان میتوانند در سوئد به تماشای آن بنشینند.

لاله روز پنج شنبه 26 ماه مه برنامه ای در "کنسرت هوس" یکی از مشهورترین صحنه های موسیقی سوئد  در استکهلم اجرا نمود که کلیه بلیط های آن بفروش رفت! و منجر به تکرار برنامه لاله در روز بعد گردید.

فروش سی دی این آلبوم محبوب, تحت عنوان "لاله" از اواخر ماه مارس در همه مراکز بزرگ فروش سی دی در سوئد آغاز شده است. این آلبوم توسط کمپانی خود لاله بنام "لاست آرمی" (ارتش گمشده) و نیز کمپانی موسیقی مشهور "وارنر میوزیک" به بیرون داده شده است.

قسمتی از درآمد این آلبوم به سازمان عفو بین الملل (امنستی) و نیز تشکیلات جوانان "اتک" (حمله) اختصاص داده شده است. لاله همچنین در وب سایت خود مینویسد: "اگر کسی قدرت مالی جهت خریدن آلبوم مرا را ندارد این اجازه را دارد که آن را از طریق اینترنت کپی کند, کافی است که صدای آن بگوش همه برسد". نقطه نظری که بر احترام دیگران به او بعنوان هنرمندی واقعی افزوده است. از دیگر نکات بسیار قابل توجه در مورد لاله سادگی ظاهر اوست.

لاله ده ها کنسرت موفق در سوئد و کشورهای دیگر برگزار کرده است. او از جمله جهت اجرای برنامه به فستیوال فیلم گوتبنرگ در ژانویه گذشته نیز دعوت شده و همچنین در مراسم چهارشنبه سوری گوتنبرگ در 15 مارس 2005 برنامه اجرا نمود است.

14 آهنگ در آلبوم "لاله" وجود دارد که شامل ترانه های سوئدی و انگلیسی و یک آهنگ با نام فارسی "همه با هم" است. لاله جدای این آلبوم, دارای یک آهنگ زیبای تماما فارسی بنام "در یک گوشه" نیز هست که البه بصورت سینگل به بیرون داده شده است. موسیقی لاله براستی زیباست.


دو ویدیوی بسیار زیبا از لاله

Live tomorrow

Invisible

پس از آرش و آهنگ "بورو بورو" این بار دوم  است که یک جوان ایرانی در لیست تاپ 10 بزرگترین شبکه موسیقی سوئد (زد تی وی) قرار میگیرد.

برای خرید آلبوم لاله میتوان از دو فروشگاه فروش سی دی زیر بر روی اینترنت اقدام نمود. نام لاله (لاله) را در موتور جستجوگر یکی از این دو وب سایت بنویسید.

CDON

GINZA
 

دفتر میهمانان لاله را امضاء کنید
وب سایت لاله

www.stoc 2005.05.29


© 2005 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی مطالب استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح نام سایت استکهلمیان بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از مطالب استکهلمیان در سایتهای اینترنتی فقط از طریق دادن لینک مستقیم به آن مطلب در استکهلمیان و در رسانه های چاپی فقط با اجازه کتبی استکهلمیان مجاز است. نقل قول کوتاه جهت نقد و بررسی با ذکر کامل نام استکهلمیان از این قاعده مستثنی است.