پخش مستقیم تلویزیونی انتخاب "پرشورترین سوئدی سال 2008"
استکهلمیان - همانطور که قبلا نیز اعلام شد حسن شمشیری بازیکن اسبق تیم ملی والیبال ایران و کاپیتان تیم استقلال تهران کاندیدای دریافت جایزه "پرشورترین سوئدی سال 2008" شده است.

این جایزه
50 هزار کرونی هر ساله به چهره های فعال در زمینه های ورزشی و فرهنگی سوئد  اعطا می گردد. این جایزه همچنین به پرشورترین سرپرست تیم سال, پرشورترین سرپرست جوان سال و همچنین پرشورترین انجمن فرهنگی یا ورزشی سال اهدا می گردد.

برنده نهایی عنوان پر افتخار "پرشورترین سوئدی سال
2008" اینک در طی مراسمی که بصورت زنده و مستقیم از تلویزیون پخش می شود انتخاب می گردد.

زمان انتخاب "پرشورترین سوئدی سال
2008" روز سه شنبه 30 دسامبر ساعت 20 از شبکه "تی وی 4 پلوس" اعلام شده است. بینندگان تلویزیون می توانند با شرکت در رای گیری شانس کاندیدای مورد علاقه خود را جهت برنده شدن افزایش دهند.

حسن شمشیری بواسطه فعالیتهایش در اعتلای سطح فرهنگی و ورزشی شهر "هالسته هامار" سوئد که وی در آن زندگی می کند کاندیدای دریافت این جایزه شده است.

"آبشار زن" قوی و قدیمی تیم ملی ایران که در ماه مارس آینده وارد شصتمین سال زندگی خود خواهد شد دارای همسر و سه فرزند است و کماکان در زمینه ورزش والیبال در سوئد و بویژه شهر "هالسته هامار" فعال است.

وی چند سال قبل عنوان افتخاری "پاپای شهر هالسته هامار" را نیز به خود اختصاص داده است.


تاریخ, زمان, مکان
شنبه 30 دسامبر 2008
ساعت
20
شبکه تلویزیونی تی وی
4 پلوس

 

www.stoc  2008.12.30

© 2008 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

persisktalande persiskt persiska persisk persien perser iranskt iranska iransk iranier iranfarsi tehran teheran
ایران ایرانی تهران فارسی سوئد سوئدی استکهلم گوتنبرگ یوتوبوری مالمو