تمدید نمایش تئاتر در استکهلم
استکهلمیان - به اعلام گردانندگان تئاتر "احتمالا دارم عاشقت می شم" که روز جمعه 6 فوریه در استکهلم بر روی صحنه رفت این نمایش بدنبال استقبال از آن یک بار دیگر اینبار در روز پنج شنبه 12 فوریه نیز بر روی صحنه خواهد رفت.

"احتمالا دارم عاشقت می شم" / جمعه
6 فوریه 2009 در استکهلم
استکهلمیان –  اگر از زمستان سرد و هوای تاریک زمستانی به تنگ آمده اید روز جمعه  6 فوریه فرصت خوبی جهت شارژ باطریهای روح و روان خود خواهید داشت. گروه تئاتر آزاد با همکاری تنی چند از کمدین های مطرح ایران نمایش کمدی "احتمالا دارم عاشقت می شم" را در روز جمعه 6 فوریه در استکهلم و پس از آن در شهرهای دیگر سوئد از جمله وستروس ، گوتنبرگ ، مالمو و همچنین کپنهاک پایتخت دانمارک بر روی صحنه خواهد برد.

به گفته جواد حمیدی که با برگزاری کنسرت های گروه آرین و بنیامین و اجرای نمایشهای موزیکال "هتل X" ، "امیر ارسلان در کافی شاپ" و  "من زن می خوام" راه را برای حضور جوانان هنرمند ایرانی در اسکاندیناوی باز کرده است هنرمندانی که در نمایش کمدی - موزیکال " احتمالا دارم عاشقت می شم " شرکت دارند احسان کریمی, (بازیگر ، نویسنده ، کارگردان), مجید فروغی راد (بازیگر), مریم یوسف (بازیگر), نوشین تندسته (بازیگر), مهدی علی بخشی ( نوازنده کیبورد), مریم نیازمند ( دستیار کارگردان) و مهران پیر محمدی (مسئول هماهنگی)  هستند.

ماجرای این نمایش کمدی – موزیکال پیرامون  زندگی روستایی ساده ای به نام پشوتن ( احسان کریمی ) دور می زند که در خانه دکتر حشمت ( مجید فروغی راد ) که یک کلکسیونر است مشغول به کار می شود. پشوتن عاشق گلنسا (مریم یوسف ) خدمتکار خانه دکتر می شود و از طرفی دکتر قصد دارد که تابلوی گرانقیمت خود را به ماری آنتونی (نوشین تندسته ) که اهل ایتالیاست بفروشد, ولی ...

به گفته جواد حمیدی این سومین برنامه وی در  سوئد می باشد: "از همین جا خدمت تمامی این عزیزان عرض ادب و احترام دارم و امیدوارم بتوانم با همکاری دوست بسیار عزیزم آقای احسان کریمی لحظات خوشی را برای هم میهنان عزیزم فراهم کنم".

تاریخ, زمان, مکان
جمعه
6 فوریه 2009
ساعت
19.30
Husby Träff
Edvard Griegsgången
9
KISTA - STOCKHOLM


 


 

 

www.stoc  2009.01.23

© 2008 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

uppehållstillstånd persisktalande persiskt persiska persisk persien perser migrationsverket migrationsminister iranskt iranska iransk iranier iran invandrarverket invandrarverk invandrare farsi asylsökande asyllagen asyllag asyl tehran teheran
ایران ایرانی تهران فارسی سوئد سوئدی استکهلم گوتنبرگ یوتوبوری مالمو مهاجرت وکیل اداره مهاجرت دادگاه مهاجرتی روادید ویزا