َتصویر روی نقشه هتل متعلق به شاهزاده ویکتوریا ولیعهد سوئد
استکهلمیان - سرانجام با تلاشهای یکی از خوانندگان استکهلمیان و تحقیقات انجام شده توسط وی مشخص شد که تصویری که در متن نقشه بزرگترین هتل استکهلم گنجانده شده است متعلق به شاهزاده ویکتوریا ولیعهد سوئد است و نه شهبانو فرح پهلوی ملکه پیشین ایران. این موضوع از سوی طراح نقشه ساختمان نیز تایید شده است.

پروژه بزرگترین هتل استکهلم
شاهزاده ویکتوریا
شهبانو فرح پهلویبزودی عملیات احداث عظیم ترین هتل استکهلم بزرگ در امتداد بزرگاه اروپایی "ئی
4" و در کنار شهرک "آردلاندا" در نزدیکی فرودگاه بین المللی آرلاندا در استکهلم شروع خواهد شد. این هتل از لحاظ وسعت رکورد دار منطقه استکهلم بزرگ خواهد بود.

آقای آندرش یوهانسون شهردار کمون "سیگتونا" که این هتل در محدوده آن قرار خواهد گرفت ضمن خوشحالی از فرصت های شغلی که این هتل در محدوده کمون ایجاد خواهد کرد گفت که کمون سیگتونا روز سه شنبه
27 ژانویه تصمیم نهایی جهت صدور اجازه برای احداث این هتل را اتخاذ کرده است و ادامه داد: "این هتل دارای 600 اتاق خواهد بود. من هیچ هتل دیگری در استکهلم بزرگ را سراغ ندارم که از لحاظ وسعت بزرگتر باشد".

این هتل معظم که متعلق به شبکه هتل های زنجیره ای "فرست هتل" می باشد دارای
600 اتاق خواهد بود که در 20 طبقه گنجانده شده است. طراحی این هتل 20 طبقه ای بصورت یک مثلث است. همه اتاق های این هتل مثلثی شکل مشرف به نمای بیرون و در قسمت میانی هتل که بصورت یک "پاسیو" طراحی شده کریدورها و بخش های اداری آن قرار خواهد گرفت.

 

www.stoc  2009.01.30

© 2008 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

persisktalande persiskt persiska persisk persien perser iranskt iranska iransk iranier iranfarsi tehran teheran
ایران ایرانی تهران فارسی سوئد سوئدی استکهلم گوتنبرگ یوتوبوری مالمو